Fotobudka

FOTOBUDKA RETRO

Wynajem naszej Fotobudki jest doskonałą formą uatrakcyjnienia przyjęć weselnych, imprez firmowych oraz wszystkich okazji wartych uwiecznienia na wspaniałych zdjęciach w iście starodawnym stylu. Z pewnością nasza retro-fotobudka zapewni wiele niezapomnianych chwil przepełnionych śmiechem i dobrą zabawą w towarzystwie oryginalnych gadżetów, nie tylko w stylu retro.

Po pierwsze Fotobudka w klimacie retro

Innymi słowy piękna w formie fotobudka z obudową wzorowaną na aparat miechowy: ręcznie wykonana z drewna, z wieloma mosiężnymi, polerowanymi na wysoki połysk elementami. Podobnie duży, dotykowy monitor został oprawiony w stylową ramę, a wszystko to stoi na zabytkowym, drewnianym statywie.

3..2..1…

Zebrałeś już wszystkich, z którymi chcesz zrobić zdjęcie? Ponadto wybrałeś interesujące Cię zabawne akcesoria? Innymi słowy jesteś gotowy! Dzięki obecności animatora nie musisz się głowić jak obsłużyć fotobudkę. Teraz wystarczy tylko szeroko się uśmiechnąć, a nasz profesjonalny animator wykonana zdjęcie i wręczy wydruk.

Decyduj do woli!

Przede wszystkim oferujemy trzy warianty wynajmu naszej Retro FOTOBUDKI: 3h, 5h lub od początku imprezy do godziny 24. Ponadto kilka wysokiej jakości teł fotograficznych z różnymi motywami graficznymi do Twojego wyboru. Posiadamy wzory, które wpasują się w każdy motyw przewodni, od vintage po glamour.

To jeszcze nie wszystko…

Dodatkowo zdjęcia potrzebują odpowiedniej oprawy. Dlatego dla każdej imprezy przygotowujemy indywidualne ramki do zdjęć. Przede wszystkim zdjęcia drukowane są na profesjonalnej drukarce termosublimacyjnej. Oferujemy wydruki w formie „pasków” 5cm x 15xm  lub „pocztówek” 10cm x 15cm.

fotobudka częstochowa

Na wesoło!

Z pewnością czym byłyby zdjęcia bez odpowiednio dobranych, zabawnych i stylowych gadżetów? Dlatego wraz z fotobudką na każdej imprezie zapewniamy dużą ilość oryginalnych nakryć głowy w postaci kapeluszy oraz masek. Posiadamy także spory wybór śmiesznych okularów, tabliczek z napisami i wielu innych gadżetów.

Pomożecie? Z pewnością pomożemy!

Z tego powodu fotobudkę udostępniamy wraz z doświadczoną obsługą. Zaopiekujemy się Twoimi gośćmi tak podczas sesji zdjęciowej jak również posłużymy pomocą przy księdze gości w postaci albumu. A zatem Ci z pewnością będą mogli spokojnie i beztrosko korzystać z atrakcji fotobudki.

Czym byłyby zdjęcia bez albumu!

Dlatego do usługi dodajemy piękną, ręcznie wykonaną księgę gości w drewnianej oprawie. Album formatu A4, z czarnymi, sztywnymi kartami. Dodatkowo, korzystając z katalogu składającego się z wielu dekorów ramek oraz kolorów teł. Dzięki temu możesz zaprojektować własną, niepowtarzalną okładkę.

FOTOBUDKA – CENNIK

1

1h pracy fotobudki 679 zł 

2h pracy fotobudki 829 zł 

3h pracy fotobudki 979 zł 
(księga gości w drewnianej oprawie)

5h pracy fotobudki   1199 zł
(księga gości w drewnianej oprawie)

godzina poza pakietem – 200 zł

transport na terenie Częstochowy – gratis

 

retrofotobudka

W skrócie w ramach wynajmu oferujemy Państwu:

– nielimitowaną ilość zdjęć (wydruki paski 5x15cm)

(format wydruków „pocztówka” 10x15cm – dopłata  150 zł )

– tła do wyboru

– spersonalizowane tła ramek do zdjęć

– pendrive ze zdjęciami

– obsługę animatora

– szeroki wybór gadżetów do zdjęć

Ponadto otrzymacie personalizowaną księgę gości w drewnianej oprawie,

którą sami zaprojektujecie. (nie dotyczy wynajmu na 1h i 2h)

Dotychczas działaliśmy terenie Częstochowy, Katowic, Łodzi, Krakowie czy Szczyrku.

Ponadto chętnie odwiedzamy Śląsk, Łódzkie, Małopolskie, Opolskie, Świętokrzyskie.

A może chcesz nas zaprosić w jakieś nowe miejsce?

Zainteresowany Fotobudką?

A zatem skontaktuj się z nami.

Z pewnością zainteresują Cię jeszcze

PROSECCO Van Bike

Prosecco Van Bike

Wysublimowana atrakcja dla wymagających, która doskonale sprawdza na wszelkich imprezach.

Napis LOVE

Wyjątkowy, podświetlany napis LOVE, do udekorowanie wesela lub innej ważnej uroczystości.

ruletka

Mobilne kasyno

Oferujemy wynajem stołów do ruletki, które uatrakcyjnią każde wesele, urodziny lub event.

Więc gdzie sprawdza się nasza fotobudka

Fotobudka na wesele

Jeśli chcesz urozmaicić swoje wesele i poszukujesz atrakcji dla gości, retro fotobudka to świetne i pomysłowe rozwiązanie! Stworzona z prawdziwego drewna fotobudka inspirowana dawnymi czasami, idealnie wpasuje się w wesele w stylu rustykalnym czy boho, ale z powodzeniem stanie się niezapomnianą atrakcją także na innych typach przyjęć. Zarówno łatwość obsługi jak i oferowane przez nas rekwizyty, gwarantują wielką frajdę dla młodszych jak i starszych gości. Po dobraniu zabawnych gadżetów i zapozowaniu do zdjęcia, goście otrzymają wydrukowaną fotografię w kilka chwil. Tym samym Fotobudka retro to dobry wstęp do stworzenia Księgi Gości, w krótkiej instrukcji możesz wyrazić prośbę o wklejanie zrobionych zdjęć do przygotowanej w tym celu Księgi oraz opatrzenie ich krótkim opisem czy anegdotą.

Fotobudka na urodziny

Planujesz organizację przyjęcia urodzinowego lub szukasz niespodzianki na imprezę dla jubilata? Bez wątpienia retro fotobudka stanie się świetnym urozmaiceniem, dzięki któremu goście zapamiętają to wydarzenie na długo – także dzięki pamiątkowym zdjęciom, które otrzymają w kilka chwil. Dzięki dostępnym rekwizytom goście będą mogli dowolnie się stylizować, a wspólna zabawa z pewnością przełamie lody, między osobami, które dotąd się nie znały. Z pewnością Fotobudka to świetny gadżet bez względu na wiek solenizanta, a zdjęć przez nią wykonanych nie zastąpi żaden fotograf – to  zawsze zdjęcia pełne radości i śmiechu wybuchającego w niekontrolowanych salwach.

Fotobudka na imprezy firmowe

Przede wszystkim podstawową funkcją imprez firmowych jest integracja, fotobudka retro z powodzeniem stanie się świetnym narzędziem do realizacji tego zadania. Uczestnicy zabawy otrzymują zdjęcia w ciągu kilku chwil od ich wykonania, co pozwala uniknąć znużenia zabawą i zbędnego kumulowania się pracowników w jednym miejscu. Przede wszystkim wspólne zdjęcie to świetna okazja, by przełamać lody,  odrzucić na bok codzienną hierarchię i razem bawić się przed obiektywem. Fotobudka jest niezwykle prosta w obsłudze, a dołączone do niej rekwizyty, nadają zdjęciom humorystyczny akcent. Może to dobry pretekst, by urządzić konkurs na najbardziej zwariowaną fotografię?

Fotobudka na studniówki

Studniówka to jedno z tych wydarzeń z młodych lat, które pamięta się na całe życie. Zatem piękne, eleganckie suknie, fryzury, makijaże i garnitury wręcz proszą o uwiecznienie na zdjęciach. Oryginalne zdjęcia z fotobudki retro  sprawią, że lajki na social mediach poszybują wysoko w górę. Ponadto znika konieczność szukania fotografa i próśb o wykonanie wielu zdjęć – dzięki fotobudce uczestnicy studniówki sami kontrolują moment, w którym są gotowi do zdjęcia. Co ważniejsze Fotobudka retro świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku zdjęć eleganckich par, jak i całych grup znajomych. Zatem ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Fotobudka na bal oraz bankiet

Zarówno elegancję balu czy bankietu, podniosły klimat i niezwykle szykowne stroje, warto przełamać mniej oficjalnym elementem. Mianowicie Retro fotobudka pozwala na puszczenie oka do gości i komunikat: hej, nie zwracajcie uwagi na konwenanse, tej nocy po prostu dajmy się ponieść zabawie! Co ważniejsze Fotobudka retro świetnie sprawdzi się zarówno do zwariowanych zdjęć w towarzystwie rekwizytów, jak i do takich, które mają uchwycić piękno samych kreacji. Ponadto jest to świetny, designerski gadżet, obok którego Twoi goście na pewno nie przejdą obojętnie.

Fotobudka na inne okoliczności

Niezależnie od tego, jaką imprezę organizujesz, retro fotobudka stanie się świetnym uzupełnieniem dobrej zabawy. Bez wątpienia ta atrakcja zawsze gromadzi przy sobie mnóstwo osób, a zdjęcia wykonane w fotobudce to super pamiątka dla uczestników i świetna zabawa przy doborze stylizacji. Dzięki temu Fotobudka może pełnić funkcję integracyjną, rozrywkową a nawet reklamową! Bez wątpienia Retro stylistyka fotobudki pozwala odnieść wrażenie przeniesienia się do fotografa z dawnych lat, a świetnej jakości zdjęcia na długie lata będą przywodzić na myśl ogrom wspomnień z Twojego wyjątkowego wydarzenia.

Znajdziesz nas także na:

Retro Fotobudka