Napis LOVE

napis love

Na wesela, sesje zdjęciowe, zaręczyny, walentynki

Mamy do zaoferowania wynajem wyjątkowego, podświetlanego napisu LOVE z żarówkami LED. Bajkowy i oryginalny pomysł na udekorowanie wesela, pleneru, oświadczyn lub innej ważnej uroczystości w Twoim życiu. Idealnie wkomponowuje się w każde tło oraz świetnie wygląda na każdym zdjęciu.

Napis po rozstawieniu ma szerokość ok 3m, Głębokość liter ponad 20cm daje efekt wyjątkowej masywności napisu LOVE.

Gwarantujemy wszelką pomoc przy ustaleniach i realizacji przeróżnych pomysłów, również tych najbardziej nietypowych i zwariowanych. Masz pytania lub pomysł i nie wiesz jak go zrealizować… zadzwoń lub napisz do nas, na pewno coś wymyślimy i pomożemy w realizacji.

koszt wynajmu na wesele (dzień główny plus poprawiny): 400 zł

koszt wynajmu na sesje zdjęciowe w tygodniu i weekendy: ustalany indywidualnie

koszt na terenie Częstochowy i bliskich okolic – GRATIS

koszt transportu w przypadku większych odległości: ustalany indywidualnie.

pytania i odpowiedzi

Czy transport jest płatny?

Transport napisu LOVE na terenie Częstochowy i okolic jest gratis. Transport na większą odległość jest wyceniany indywidualnie z klientem.

Czy napis LOVE może stać na zewnątrz? Jak wygląda kwestia zasilania?

Tak napis LOVE może być ustawiony na zewnątrz, jednak nie może być narażony na opady deszczu. Każda z liter posiada osobne zasilanie, żarówki mogą być zasilanie napięciem sieciowym lub w przypadku ustawienia na zewnątrz jest możliwość wynajęcia specjalnego akumulatora, który jest opatrzony w gustowną maskownicę, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie by stał na widoku.

Co w momencie gdyby jakaś żarówka się przepaliła?

Wraz z napisem LOVE na wszelki wypadek dostarczane są zapasowe żarówki, które obsługa uroczystości gdyby pojawiła się taka konieczność może wymienić w każdej chwili.

Czy jest zamówić wynajęcie napisu LOVE z żarówkami „retro”?

Jest taka możliwość na dzień dzisiejszy wiąże się z dodatkową opłatą, szczegóły ustalane są indywidualnie

Jakie są wymiary napisu LOVE?

Poszczególne litery mają wymiar ok 100 cm x 65 cm, głębokość liter 22,5 cm, cały napis po rozstawieniu ma ok 3m szerokości.